Miód
Pasieka M & J - Miód

Miód z spadzi iglastej – diament wśród miodów. W sprzedaży oferuję miód spadziowy ze spadzi iglastej. Miód, od lat był uważany za naturalny lek, jednak dopiero niedawno poznano jego szczegółowe właściwości i różnorodny skład. Pozwoliło to na naukowe wytłumaczenie jego dobroczynnego działania na zdrowie człowieka. Miody w zależności od substratów jakie pszczoły wykorzystują różnią się składem, a co za tym idzie i właściwościami. Miód ze spadzi iglastej jest uważany za najcenniejszy i najszlachetniejszy, poza typowymi właściwościami charakteryzuje się prawie 10-krotnie wyższą zawartością biopierwiastków niż miody nektarowe.

Dzięki tak bogatej różnorodności bioskałdników miód spadziowy posiada silne właściwości antyseptyczne, przeciwzapalne i wyksztuśne. Jest polecany dla osób cierpiących na schorzenia układu sercowo-naczyniowego, kostno-ruchowego oraz układu nerwowego, pokarmowego i oddechowego głównie zaburzeń dolnych dróg oddechowych. Dzięki składnikom w nim zawartym wykazuje silne właściwości odtruwające, stymuluje regenerację komórkową oraz przyspiesza procesy odnowy dzięki czemu pozwala na utrzymanie dobrej kondycji włosów i skóry.

Miód spadziowy jest źródłem niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego nie tylko uszczelnia barierę ochronną, ale także przyspiesza eliminację toczącego się o organizmie procesu zapalnego. Miód spadziowy to bogactwo składników mineralnych wspiera prawidłową suplementację. Zawiera witaminy A, B2, B6, C, PP i K oraz mikroelementy potas, wapń, sód, fosfor, magnez i mangan. Ponadto miód wykazuje mniejszą kaloryczność niż tradycyjny cukier dlatego polecany jest dla osób stosujących diety niskokaloryczne. Oferowany przez moją firmę miód pochodzi z pasieki położonej na terenie Beskidu Wyspowego, cechującego się wysokim stopniem czystości biologicznej i dużą ilością lasów iglastych. Bezpieczeństwo stosowania produktów z naszej pasieki w tym miodu gwarantują okresowo przeprowadzane badania weterynaryjne. Pasieka posiada numer sprzedaży bezpośredniej, co gwarantuje nabywcy wysoką jakość produktu pozyskanego w standaryzowanych warunkach.

Moja pasja - Wasze zdrowie.
Zobacz galerię ...