Kosmetyki
Pasieka M & J - Kosmetyki

Receptura kremów wykonywanych i oferowanych przez moją firmę opiera się na składnikach naturalnych. W poszczególnych produktach składnikami są miód, wosk pszczeli oraz propolis. Wykazują ona nieocenione właściwości nie tylko w dziedzinach kosmetologi czy medycyny estetycznej, lecz uważane są za substancje lecznicze o potwierdzonym działaniu. Zarówno miód, wosk jak i propolis pozyskuję z własnej pasieki, z obszaru o niskim stopniu zanieczyszczenia. Oferowane przeze mnie kremy zostały przebadane przez akredytowany ośrodek Intertek pod względem właściwości fizykochemicznych, właściwości sensorycznych oraz stopnia czystości mikrobiologicznej i posiadaj certyfikaty oceny bezpieczeństwa. Certyfikaty potwierdzają bezpieczeństwo stosowania powyższych produktów już u dzieci powyżej 3 r.ż. oraz spełnienie warunków i wymogów dopuszczających produkty do sprzedaży na terenie UE.
Produkowane przeze mnie kremy nie zawierają barwników, ani substancji konserwujących.

Kremy
Krem z woskiem pszczelim
Krem z propolisem
Krem z miodem

Krem z woskiem pszczelim, tłusty 50ml
Jest dedykowany szczególnie dla osób z cerą suchą i mieszaną, może byś stosowany zarówno na dzień jak i na noc. Główny składnik kremu jest wosk pszczeli pochodzących z naturalnych terenów górskich Beskidu Wyspowego. Tereny te cechują się niskim stopniem urbanizacji i uprzemysłowienia, co sprawia, że produkty z nich pozyskiwane nie posiadają szkodliwych dla zdrowia substancji chemicznych. Brak zawartości metali ciężkich i substancji szkodliwych został dodatkowo potwierdzony w badanych próbkach laboratoryjnych przez akredytowany ośrodek Intertek.

Wosk pozyskiwany jest z zasklepów miodowych podczas procesu miodobrania dzięki temu otrzymujemy produkt o najwyższym stopniu czystości i najlepszych właściwości pielęgnujących oraz regenerujących. Krem który oferuje dzięki składnikom zawartym w wosku pszczelim idealnie nawilża i natłuszcza suchą skórę. Wpływa on również bardzo korzystnie na regenerację skóry zniszczonej i popękananej intensywnie pielęgnuje i stymuluje odnowę zniszczonego naskórka. Dzięki czemu skóra odzyskuje miękkość, elastyczność oraz zdrowy wygląd. Krem polecany jest również do stosowania jako produkt ochronny. Idealnie zabezpiecza skórę przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych takich jak mróz i wiatr. Starannie dobrane składniki ułatwiają aplikację kremu na skórę oraz jego lepszą przyswajalność. Krem może zawierać naturalne grudki wosku.

Wpływ składników wosku pszczelego na skórę

NIE STOSOWAĆ U OSÓB Z NADWRAŻLIWOŚCIĄ NA WOSK PSZCZELI LUB KTÓRYKOLWIEK SKŁADNIK KREMU

Krem z propolisem, półtłusty 50ml
Do cery suchej i mieszanej, może być stosowany na dzień i na noc. Krem jest przeznaczony szczególnie do pielęgnacji skóry twarzy, szyi, dekoltu oraz rąk. Może być bezpiecznie stosowany już u dzieci powyżej 3 roku życia. Bezpieczeństwo stosowania zostało potwierdzone badaniami toksykologicznymi i mikrobiologicznymi próbek w akredytowanym ośrodku Intertek. Propolis używany do produkcji kremów pozyskuje z własnej pasieki położonej na terenach cechujących się bardzo wysokim stopniu czystości środowiska. Posiadam gwarancje wysokiej jakości i czystości produktu, ponieważ osobiście dbam o każdy szczegół. Propolis to substancja żywiczna o brunatno, żółtej barwie. Jest substancją naturalna produkowana jest przez pszczoły głównie z żywic roślinnych i wydzieliny gruczołów pszczelich. Przez pszczoły wykorzystywany jest jako środek dezynfekujący oraz substancja uszczelniająca.
Propolis charakteryzuje się złożonym składem, wyodrębniono i poznano ok. 300 aktywnych substancji składowych. Dzięki tak bogatej palecie naturalnych składników krem z propolisem wykazuje bardzo korzystny wpływ na skórę. Zawarte w kremie substancje stymulują regeneracje komórek, działają silnie aseptycznie zapobiegając rozwojowi zakażeń bakteryjnych, wirusowych oraz grzybic. Ponadto wspomagają organizm w eliminacji toczących się procesów zapalnych i zakażeń. Stosowanie kremu propolisowego na uszkodzoną skórę, przyśpiesza okres odnowy oraz zapobiega bliznowaceniu. Dzięki właściwościom antyoksydacyjnym zapobiega starzeniu się komórek naskórka i głębszych partii skóry utrzymując jej zdrowy i młody wygląd na dłużej. Dodatkowo krem propolisowy zapobiega nadmiernemu rogowaceniu naskórka i zapobiega wysuszaniu skóry, dając uczucie miękkości i elastyczności. Regularne stosowanie kremu propolisowego poprawia i wyrównuje koloryt skóry oraz wygładza nierówności. Dzięki delikatnej konsystencji, aplikacja kremu jest łatwa i przyjemna. Wpływ składników propolisu na skórę

Wykaz składników propolisu polskiego na podstawie publikacji naukowych:

NIE STOSOWAĆ U OSÓB Z NADWRAŻLIWOŚCIĄ NA PROPOLIS LUB KTÓRYKOLWIEK SKŁADNIK KREMU

Krem z miodem, półtłusty 50ml
Idealny dla osób z cerą suchą i mieszaną, może byś stosowany na dzień i na noc. Miód; główny składnik preparatu pozyskuję z własnej pasieki, położonej na górskich terenach należących do Beskidu Zachodniego. Czystość i bezpieczeństwo stosowania gwarantują certyfikowane badania które potwierdzają, że w badanych próbkach kosmetyków nie stwierdzono obecności pestycydów ani szkodliwego dla zdrowia kadmu. Dlatego krem może być bezpiecznie stosowany nawet do delikatnej i wrażliwej skóry twarzy.
Miód jest produktem naturalnym wytwarzanym przez pszczoły, a pozyskiwany jest w procesie miodobrania. Nie zawiera on zanieczyszczeń mechanicznych, ponieważ wszystkie procedury wykonywane są z starannością i dbałością o każdy nawet najdrobniejszy szczegół. Krem z miodem intensywnie nawilża i natłuszcza skórę, stymulując regenerację zarówno naskórka jak i głębszych partii skóry. Skóra staje się gładka i miękka. Krem działa kojąco na podrażnioną skórę, oczyszcza ją i wygładza. Ponadto zawarte w kremie substancje pomagają utrzymać prawidłowy koloryt skóry, zapobiegają przebarwieniom, łagodzą zaczerwienienia i rozjaśniają nawet suchą cerę. Dzięki antyoksydacyjnym właściwościom miodu skóra utrzyma zdrowy i młody wygląd na dłużej. Jednocześnie składniki kremu chronią skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, a właściwości antyseptyczne chronią skórę m.in. przed zakażeniami bakteryjnymi i grzybiczymi. Regularne stosowanie kremu poprawia elastyczność skóry i powoduje wygładzenie zmarszczek, a skóra znów odzyskuje piękny wygląd. Delikatna i lekka konsystencja kremu ułatwia jego aplikacje, a łagodna woń sprawia, poczujesz się miło i przyjemnie.
Wpływ składników miodu na skórę:
Zobacz galerię ...